בת מצווה בפתח תקווה

ישנם שני אירועים וחגיגות מרכזיים להם מחכה כל נערה ואישה בחייה: בת המצווה שלה ויום חתונתה. שני האירועים הללו מחזיקים בשני עקרונות בסיסיים: האחד, שהאירוע יהיה כמה שיותר מיוחד, שכל האורחים ירגישו זאת ויחשבו שזה האירוע המיוחד והמקסים שהיו בו בחייהם. השני, הוא שכלת השמחה תהיה במרכז תשומת הלב, הן באירוע עצמו והן לאורך התכנון שלו.

את החתונה כלת השמחה עצמה מארגנת, כאשר אירוע בת מצווה הוא שונה במקצת – הנערה צעירה ואינה מבוגרת דיה כדי להרים ולהפיק אירוע בדיוק כמו שהיא רוצה, ולעיתים קרובות גם לא יודעת בדיוק מה היא רוצה. לכן, לרוב ההורים לוקחים את המושכות לידיים ומפיקים את המאורע, עם הרבה הנחיות מכלת השמחה.

אז אם אתם חוגגים בת מצווה במרכז – אולמי ה"מקום" מאפשרים הן לכלת השמחה והן להורים לחגוג בת מצווה בפתח תקווה עם אירוע מיוחד וקסום, במינימום ארגון, טרחה ודאגות. איך הם עושים זאת?

בת מצווה בפתח תקווה – אירוע שהוא מכלול

באולמי ה"מקום" מודעים לכל רעשי הרקע שבארגון בת מצווה – ובעיקר בת מצווה במרכז. לכן, לתפיסתם, אירוע זה הוא מכלול של המקום, האוכל, תכנית האירועים, הצלם ועוד. הם מאפשרים לקחת אירוע כ"חבילה", מה שמותיר את דאגות המארגנים מאחור ולא מוציא מהארגון את החשיבה על הפרטים הקטנים, שכן הם כלולים בחבילה. מהרגע שהמקום נבחר, על הנערה והוריה רק לשתף פעולה עם צוות ה"מקום" ולבחור את מה שיש למקום להציע.

בת מצווה בפתח תקווה – מרכזי ועדיין עורפי

אם אתם חוגגים בת מצווה במרכז, בת מצווה בפתח תקווה היא פתרון אידיאלי עבורכם. ממוקם בלב מרכז הארץ, האורחים שלכם יכולים להגיע בנחת מכל קצוות גוש דן, ובינינו – הוא מרכזי גם למי שלא גר באזור המרכז, כך שזו פשרה מושלמת עבור כל האורחים. אולם אירועים בפתח תקווה שמושלם לכל אירוע!

בת מצווה באזור המרכז מאופיינת, באופן כללי, בכך שהאורחים לרוב סובלים מפקקים, חווים בעיות חנייה, ולבסוף מגיעים לאירוע כשהחיוך והרצון לחגוג כבר התפוגגו בדרך. כל אלו לא יקרו כאשר חוגגים את בת המצווה בפתח תקווה, מיקום עורפי לתל-אביב, שופע בחנייה, עם דרכי הגעה נוחות – הן בתחבורה ציבורית והן באופן עצמאי.

בת מצווה במרכז? החגיגה המרכזית!

בניגוד לבר מצווה ולחתונה, בהם יש טקס מרכזי (עלייה לתורה או חופה), בחגיגת בת מצווה – עניין הסמליות והטקסיות קצת חסר. לכן, באירוע בו החגיגה עצמה היא העיקר – עליה להיות מושקעת ושמחה במיוחד.

אולמי ה"מקום" מאפשרים לחגיגה להיות לב האירוע, בזכות יחס רב שניתן לפרטים הקטנים ולדרישות כלת השמחה. המוזיקה איכותית ונבחרת בקפידה לפי דרישותיה של כלת השמחה, האוכל איכותי ונבחר גם הוא לפי הטעם האישי של המשפחה החוגגת, והשירות במקום שם דגש על יחס אישי לכל אורח ואורחת.

בת מצווה בפתח תקווה מבטיחה לכן אינטימיות

בת המצווה היא לרוב האירוע הגדול הראשון בחייה של הנערה, ששם אותה במרכז. נערות רבות נלחצות מעצם המעמד ומעדיפות אירוע אינטימי וקרוב יותר שיכלול את קרובי המשפחה והחברים שלהן בלבד ולכן בחירה של מקומות לאירועים קטנים היא בחירה טובה לאירוע זה.

אירוע בת מצווה בפתח תקווה לרוב מאופיין בהיותו גדול והמוני, אך אולמי ה"מקום" מאפשרים לחוגגים ליהנות מאירוע אינטימי וקטן, אך עם זאת לא צפוף. זאת בזכות סביבה המתאימה לאירועים קטנים שלא תגרום לאורחים שלכם להרגיש כאילו הם באירוע נטוש, אך יחד עם זאת גם לא תגרום להם להרגיש קלאוסטרופוביים, שכן המקום מרווח ופתוח.

תאריך מבוקש:

מספר מוזמנים:

- +
לחץ לחיוג 050-221-3799 הודעת וואטסאפ