בר מצווה בפתח תקווה

בעבר חגיגת בר המצווה הסתכמה בעלייה לתורה ואחריה בורקסים ושתייה קלה ברחבת בית הכנסת. כיום, החלק של העלייה לתורה לא השתנה מאוד, אך החגיגה עצמה גדלה לממדים אחרים. בעיקר כשמחפשים חגיגה מקומית בלי עליה לכותל המערבי – אלא פשוט בר מצווה במרכז עם המפשחה והחברים – ובפרט חגיגת בר מצווה בפתח תקווה.

חתן בר המצווה רוצה לחגוג בדרך שלו, בקצב שלו, עם האנשים שלו. חגיגת בר המצווה נהייתה לאירוע כמעט הכי מרכזי בחייו של גבר (אם לא סופרים את החתונה שלו, שנים אחרי) ובאופן רשמי גם האירוע הראשון בחייו כגבר.

המשימה להפוך את האירוע למיוחד ביותר נהייתה גם היא חגיגה בפני עצמה. לכן, אנחנו באולמי ה"מקום" מציעים מגוון רחב של סוגי אירועים, כדי שכל חתן בר מצווה יוכל לחגוג באירוע שהכי מתאים לו, תוך התחשבות בצרכים וברצונות האישיים שלו ושל המשפחה והאורחים.

גן או אולם לחגיגת בר מצווה בפתח תקווה?

שאלת השאלות. אלא אם כן בחרתם לעשות את האירוע בחצר ביתכם המרווחת (למי מכם שיש), הסוגיה המרכזית של חגיגת בר מצווה במרכז היא האם לעשות את המאורע באולם או בגן אירועים. לכל מקום יש את היתרונות והחסרונות שלו, כאשר לרוב מה שמכריע את הכף היא העונה.

בחורף, לרוב האורחים יעדיפו "ללכת על בטוח" ולסגור על אולם, בעוד שבקיץ ההעדפה לרוב תהיה לנצל את מזג האוויר ולעשות את האירוע במקום פתוח. יחד עם זאת, יש מי שמעדיף לעשות את האירוע באולם גם בחודשי הקיץ, שכן אולם נותן תחושה יותר חגיגית, אינטימית, של "מסיבה". לכן, אולמי ה"מקום" מציעים לכם את שתי האפשרויות לחגיגת בר מצווה במרכז ובפרט חגיגת בר מצווה בפתח תקווה, מתוך הבנה שזו בחירה אישית של חתן בר המצווה.

בר מצווה במרכז? לוקיישן רבותיי, לוקיישן

לא משנה אם בחרתם בגן או באולם, באירוע קטן או גדול, מה שמשנה לאורחים ביום בר המצווה זה המיקום של האירוע. אם אתם תושבי אזור המרכז, וכמוכם גם רוב המשפחה והחברים שלכם, אין טעם להטריח את האורחים למקום מרוחק יותר, גם אם הוא מאוד יפה ומיוחד. ה"מקום", אולם אירועים בפתח תקווה מציע מיקום מרכזי בעיר פתח תקווה.

אל תשכחו שמדובר בסיטואציה ייחודית לאירוע, שכן בניגוד לחתונה, מדובר כאן בקבוצה גדולה (לרוב בכיתה) של נערים ונערות בגילאי 13, שכמובן לא מחזיקים ברישיון נהיגה, מה גם שההורים שלהם – בעלי רישיון הנהיגה – אינם מוזמנים לאירוע.

לכן, יש לסדר הסעות לאורחים, או לחילופין להסתמך על ההורים שלהם, שיסיעו אותם, מה שמצריך מיקום קרוב ונגיש לאזור המגורים שלהם ושלכם. לכן, בר מצווה בפתח תקווה מהווה פתרון מושלם לסוגיה זו, בכך שהוא מאפשר להגיע גם בתחבורה ציבורית וגם באופן עצמאי, מכל אזור במרכז הארץ, למצוא חנייה, ולא להיתקע בפקקים (ביחס לשאר ערי גוש דן).

הגודל לא קובע

חגיגת בר מצווה במרכז הארץ, ובאזור פתח תקווה במיוחד, מאופיינת לרוב באירוע גדול ובצפיפות רבה. אם בשנות התשעים המטרה הייתה לעשות אירוע גדול והמוני עם כמה שיותר אנשים, לתת "שואו" למשפחה ולחברים (בזמנו היו חוגגים גם במסיבות על ספינות בכנרת, לאלו מכם שזוכרים את זה), כיום אמנם החגיגה יותר מושקעת, אך בשאיפה גם יותר קטנה.

חתן בר המצווה רוצה לתת תשומת לב גם לבני המשפחה הקרובה וגם לבני הכיתה שלו, שמגיעים בציפייה רבה לחגוג איתו את המאורע. אולמי ה"מקום" מאפשרים לחוגגים בר מצווה במרכז אירוע אינטימי וקטן, אך לא צפוף. זאת בזכות סביבה המתאימה לאירועים קטנים שלא תגרום לאורחים שלכם להרגיש כאילו הם באירוע נטוש, אך יחד עם זאת גם לא תגרום להם להרגיש קלסטרופוביים, שכן המקום מרווח ופתוח.

שקט בבקשה

פתח תקווה מצטיירת לעיתים כפרבר של תל-אביב, בזכות זה שהיא אזור כה שקט (ויש שיגידו שגם קצת "מנומנמת"). אך בכל הקשור לאירועים, פתח תקווה נהנית מכל היתרונות. מעבר ליתרונות המיקום שכבר דיברנו עליהם כאן, חגיגת בר מצווה בפתח תקווה לרוב תהיה במקום שקט יותר בהשוואה לשאר אזור גוש דן.

אולמי ה"מקום" הם פנינה שקטה ונעימה באזור זה, בה האורחים שלכם ירגישו שנכנסו בשער הפסטורליות שלרוב לא קיימת באזור מרכז הארץ. חברי הכיתה של חתן בר המצווה ייהנו מהשקט השורר והלא מאפיין את אזור מגוריהם ובית ספרם, ויוכלו להתמקד בחגיגה החשובה של בר המצווה. מחפשים מקומות לאירועים קטנים כגון בר מצווה? הגעתם לאולמי ה"מקום".

תאריך מבוקש:

מספר מוזמנים:

- +
לחץ לחיוג 050-221-3799 הודעת וואטסאפ