ברית ובריתה בפתח תקווה

בעוד שמרבית החגיגות נותרו בגדר הסמליות בלבד (חתונה, בר/בת מצווה), הבאת ילדים לעולם היא חגיגה שאין שנייה לה. היא משנה את כל עולמכם.

כאשר בורכתם בבן, החגיגה מגולמת כברית, אך גם אם בורכתם בבת, עדיין חוגגים, רק ללא טקס הברית עצמו, וקוראים לאירוע בריתה. שוני נוסף בין אירוע זה לאחרים הדומים לו, הוא העובדה שארגון החגיגה צריך להיות קצר ומהיר, בניגוד לחתונה או לבת מצווה, בהם נוהגים החוגגים לתכנן הרבה לפני מועד האירוע.

במיוחד לשם כך, אנחנו באולמי ה"מקום" – המתמחים בערכית ברית או בריתה במרכז דואגים שההכנות לאירוע לא יהיו כרוכות בדאגות מיותרות, ושהכל ייסגר מבעוד מועד עד לפרט האחרון. אז איך אפשר להקל על תהליך התכנון ככל שאפשר מבלי לפגוע בתוכן ובאופי האירוע עצמו?

ברית או בריתה במרכז? גודל האירוע חשוב!

ברגע שסוגיית הגודל מאחורינו, הדרך לסיום הארגון נראית קצרה מתמיד. לרוב באירועי ברית/ה יעדיפו ההורים אירוע מצומצם, כדי לא להכביד על עצמם באירוע גדול לאחר חווית הלידה והתמודדות עם טיפול בתינוק בימיו הראשוניים.

דבר נוסף שגורם לרוב ההורים לבחור באירוע קטן הוא הרצון לשמור על התינוק הרך מפני רעש והמולה גדולים מדי. בריתות במרכז, כמו גם בריתות בפתח תקווה, מאופיינות לרוב במספר מועט של משתתפים, גם בשל המחסור היחסי במקום ומרחב. למרות הביקוש, אולמות בהם ניתן לחגוג ברית בפתח תקווה לרוב לא מציעים אופציה של אירוע מצומצם, כזה שאפשר כביכול גם להכניס לבית גדול. לכן אולמי ה"מקום" מציעים מגוון אופציות לאירועים קטנים, שיתאימו בדיוק לרצון ולצרכים של ההורים החוגגים.
שעת האירוע – קריטי כשחוגגים ברית או בריתה בפתח תקווה

לרוב באירועי ברית/ה, מלבד חתן השמחה בן שמונת הימים, ישנם עוללים קטנים נוספים שמתרוצצים בין הרגליים. לכן, אירוע שכזה לרוב אידיאלי לקיים בשעות הצהריים.

בניגוד למה שמקובל לחשוב לגבי ברית או בריתה במרכז הארץ, ברית בפתח תקווה מאפשרת דרכי הגעה נוחות, חנייה בשפע, מקום שקט, גם בשעות הצהריים. אנחנו באולמי ה"מקום", המתמחה בחגיגת ברית או בריתה במרכז מאפשרים לכם לערוך אירוע צהריים אינטימי שיסב שמחה גם למשפחות עם ילדים אנרגטיים. ככה זה שבוחרים באולם במרכז, ה"מקום", אולם אירועים בפתח תקווה.

בריתה או ברית בפתח תקווה? מצומצם אך רחב

אם בחתונות או בחגיגת בר/בת מצווה, כדאי להתאים את גודל המקום לגודל האירוע, הרי שבברית/ה האידיאל הוא אירוע מצומצם המתפרש על שטח נרחב יחסית. כך, הילדים באירוע ייהנו מהשטחים הפתוחים, ולמבוגרים תהיה האפשרות לשוחח בינם לבין עצמם ללא הסחות דעת מיותרות.

מקום המאפשר זאת באזור המרכז הוא משאב נדיר, ולכן בריתה במרכז, כמו גם ברית בפתח תקווה, עלולים להיות באופן כללי צפופים יותר עבור האורחים. גם כאן מצאנו באולמי ה"מקום" פתרון הולם בזכות האופציה להציע את חגיגת האירוע בגן אירועים פתוח ולא באולם.

יצירתיות

ערך שלא מופיע לרוב באירועים שאין בהם ילדים, אך באירועי בריתות הוא מתבקש. הילדים הקטנים צריכים תעסוקה, וגם סמליות המאורע עצמו נוגעת בעולם של ינקות וילדות.

ניתן לספק את הסחורה בעזרת פינת יצירה – להדפיס דפי צביעה ולהביא טושים, להביא בלוני הליום שכל אחד ירשום עליהם את משאלת לבו, או יצייר (למי שעדיין לא יודע לכתוב) ואז לשחרר את הבלונים למעלה ולקוות שהמשאלות יתגשמו.

כשעורכים ברית במרכז או בריתה בפתח תקווה – יש גם המון אופציות של מפעילים לילדים שיעסיקו אותם בזמן האירוע.

אפשר להביא מגוון של בצקי יצירה בצבעים שונים, לתת לילדים להכין קישוטים לשולחנות האורחים בזמן האירוע, למשל – לסדר עציצים או סידורי פרחים, לצבוע את המספר של השולחן, או הכי חמוד – שהילדים ירכיבו את הקינוח שיוגש באירוע – קאפקייקס שדורשים קישוט לבחירתם, טראפלסים שזקוקים לציפוי מעניין, להרכיב שיפודי פירות חתוכים מבעוד מועד ועוד.

כל אלו יעסיקו היטב את הילדים בין הארוחה לקינוחים – הזמן האהוב על מבוגרים לפטפוט – ויאפשרו לילדים לשחק, לזוז, או סתם לבזבז אנרגיה של שעות הצהריים. מחפשים מקומות לאירועים קטנים במרכז? אולמי ה"מקום" בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון.

תאריך מבוקש:

מספר מוזמנים:

- +
לחץ לחיוג 050-221-3799 הודעת וואטסאפ