אודות

ה"מקום" אולם אירועים בפתח תקווה הוא יצירה של שיתוף פעולה בין האנשים המובילים בישראל בתחום המוזיקה, האירוח, הקולינריה והניהול. קבוצת היזמים הזו התאגדה במטרה לדאוג לחווית אירוח ייחודית שמעניקה חוויה אורבנית בתוך מרחבים ירוקים ופסטורליים.

ה"מקום" אולם אירועים בפתח תקווה ממוקם במרחק נסיעה של 7 דקות בלבד מתל אביב.

ה"מקום" אולם אירועים בפתח תקווה הינו מתחם נדיר ביופיו המכיל מאות מקומות ישיבה, מבנה עצמאי, המתוכנן במפלס בודד ופתוח, וככזה הוא גם מהווה פלטפורמה אופטימלית לעיצוב בהתאמה אישית.

המתחם מאובזר בטכנולוגיית קצה ופתרונות התאורה המתקדמים ביותר בשילוב אפקטים ייחודיים לרבות תנועה, וידאו ומולטימדיה המאפשרים שליטה מקסימלית על האווירה במתחם. המתחם מאובזר מאד גם מבחינה אקוסטית ומספק סביבה אידיאלית מבחינת הסאונד.

תפריט האירוע נבנה בשיתוף של החוגגים עם השף שבונה את המנות בהתאם להעדפות וטעמים אישיים. במטבח שלנו מקפידים על איכות בלתי מתפשרת של חומרי הגלם מהשוק הישראלי והעולמי כאחד, ועל הגיוון בטעמים והמנות השונות.

לצוות העובדים של ה"מקום" אולם אירועים בפתח תקווה יש דבר אחד במשותף, זוהי האהבה לאירוח וההתעקשות לעשות אותו ברמה הגבוהה ביותר, לכן ההקפדה על הפרטים הקטנים לא באה לידי ביטוי רק במתקנים, בציוד והחומרים, אלא גם בשירות, באבזור החדר הפרטי עד לרמת המחט, מתן פתרונות אופרטיביים לאורך כל הדרך וכמובן באירוע עצמו על מנת שהמטרה המשותפת שלנו- אירוע גדול מהחיים תתממש בהנאה יתרה.

בנימה אישית, אנחנו מתחייבים לדאוג לאירוע מושלם, המותאם בדיוק בשבילכם ועונה על הצרכים שלכם בתור חוגגים, להגשמת כל חלום!

לחץ לחיוג 050-221-3799 הודעת וואטסאפ